fbpx

Sesja narzeczeńska – co musisz o niej wiedzieć?

Jeszcze do niedawna sesje narzeczeńskie nie były popularne, a młoda para stawała przed obiektywem dopiero w najważniejszym dniu ich życia. Dlaczego to się zmieniło i po co to zamieszanie?

W jakim celu?
Sesja narzeczeńska przede wszystkim pozwala Wam oswoić się z obiektywem, poczuć się na tyle swobodnie, żeby w dzień ślubu najlepiej… zapomnieć, że gdzieś obok Was jest fotograf. To właśnie wtedy mamy szansę się wykazać, uwiecznić prawdziwe emocje, na których tak bardzo Wam zależy. Na sesji dostaniecie od nas również wskazówki jak ustawiać się do zdjęć pozowanych, by wyglądać naturalnie, oraz w jakich pozach wychodzicie na zdjęciach najlepiej. Sesja narzeczeńska to dwie godziny śmiechu i miłości, podczas których Wy poznacie sposób w jaki pracujemy, a my poznamy Was i Wasze oczekiwania.

 

 

Zdjęcia z sesji mają wiele zastosowań – wybrane możecie umieścić w ślubnym zaproszeniu, a girlanda fotografii może stanowić niebanalną ozdobę sali weselnej. Wykonana tuż po zaręczynach ułatwi Wam powiadomienie gości o planowanej uroczystości. Roześlijcie Save the date z waszym zdjęciem odpowiednio wcześniej, by goście weselni mogli zaplanować wakacje nie kolidujące z Waszym ślubem ; )

Oprócz powyższych powodów, sesja jest też wspaniałą pamiątką, którą będziecie pokazywać swoim najbliższym, dzieciom a później również wnukom. Zawsze będziecie mogli wrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil w Waszym życiu, zatrzymanych w pięknych, często intymnych kadrach.

 

Tuż po zaręczynach czy zaraz przed ślubem?
Obie opcje są dobre, jednak obie pokażą Was w innym momencie życia. Zastanówcie się, czy wolicie uwiecznić te pierwsze, beztroskie chwile swojego narzeczeństwa, czy wolicie oderwać się na chwilę od ślubnych przygotowań i stresu związanego z uroczystością? A może chcecie zobaczyć jak się zmieniliście przez ten czas i stawiacie na oba warianty? Wszystko zależy od Was!

 

 

Gdzie?
Nie będziemy ukrywać – mamy swoje tajemne miejsca, ale pamiętajcie – ta sesja jest dla Was i to Wy rządzicie ; ) Jeśli tylko macie swoje ulubione miejsce, do którego często chodzicie i chcielibyście, żeby to właśnie tam odbyła się sesja, dajcie nam znać! Może to miejsce w którym się poznaliście, macie do niego sentyment lub wydarzyło się tam coś wyjątkowego? Wasza ulubiona kawiarnia albo łąka którą spacerujecie? A może łączy Was wspólna pasja i chcielibyście to pokazać światu?
Zostawiamy Wam pełną dowolność w tematyce i lokalizacji.

 

 

Jak się przygotować?
Przede wszystkim zabierzcie ze sobą dobry humor – szczery uśmiech na zdjęciach jest gwarancją fantastycznych ujęć. Jeśli chodzi o ubiór, najlepszym rozwiązaniem są jasne kolory. Biel, beż, lekki róż czy błękit sprawdzi się doskonale, jeśli jednak „cali na biało” nie czujecie się dobrze, wybierzcie inne, ciemniejsze ale również stonowane barwy. Pamiętajcie, by Wasze stroje pasowały do siebie, lub były uzupełnieniem stylu, w jakim planujecie wykonać sesję. Jeśli macie ochotę, zabierzcie ze sobą jeden zestaw ubrań więcej, aby urozmaicić zdjęcia. Rzeczą, której nie może zabraknąć na sesji narzeczeńskiej jest… pierścionek zaręczynowy. Mały detal, który często wylatuje z pamięci, a to przecież od niego wszystko się zaczęło ; )

 

2019-08-10T18:47:11+00:00